HABERLER

Sık Arananlar : Mutlu Akü Fiyatları - İnci Akü Fiyatları - Power Akü Fiyatları - Akü Fiyat Listesi 2014

Kadın 112 Acil Görevlileri Akü Lastik ; 112 acil görev çalışanlaraının katıldığı ambulans iler sürüs eğitimnde kadınların yüksek performansları herkesi şaşırttı akü şarj ve lastik değişim işlerini örnek olacak şekilde gerçekleştirdiler.

Güneş Enerji Sistemler ve Jel Akü ; Konya ilinde güneş enerji sistemlerine yapılan yatırımlar giderek yükselmekte. Ekonomiye büyük katkı sağlayacak olan güneş enerji sistemlerinde en büyük maliyeti JEL AKÜ grupları oluşturmaktadır. Kurulum sonrası 5 ile 10 yıl arası ömürleri ile bu maliyeti telafi etmektedir. Türkiye'deki en büyük problem ise jel akü üretiminin tam anlamıyla başarılamamış olmasıdır. Avrupa ürünlerin yüksek maliyeti Çin'den gelen akülere yönelmeye sebep olmuştur. Fakat Çin teknolojisi jel akü üretimini kendi geleştirdikleri yöntemlerle ürettiklerinden ucuza satılan bu aküler ne yakki aynı performansı ve ömür aralığını yakalayamamaktadır.

Akü Fiyatları Zamlandı Hırsızlık Çoğaldı ; Erzurum ilinde hırsızlar girdikleri akü firmasına ait 90 adet atık aküyü çaldılar. Polis detaylı incelemesinin ardından suçluların bulunması için geniş kapsamlı operasyon başlattı.

İnci Akü İthalat ; 75 ülkeye haptığı ihracat ile sektörün liderlerinden olmaya devam ediyor. Türkiye'ye önemli bir katkı sağlayan firma ithalat sıralamasında 213'üncü sıraya yükseldi. Bu rakamlarla 2013 yılında %24 büyüme oranına ulaştığını açıklayan firma büyüme hedeflerini aynı hızla sürdürmeye çalıştığını açıkladı.

Varta Akü Yolsuzluk Skandalı ; Almanların ünlü otomobil klübü ADAC adını ilk defa yolsuzluk olaylarına karıştırdı. Sarıl logolu ve araçlarının tamamı aynı sarı renkte olan yardım araçlarının yolda kalan müşterilerine Varta Akü satmaların halinde prim verileceğinin söylenmesi sonrası akü ihtiyacı olmayan araçlara dahi Varta Akü satıldığı anlaşıldı. Bu Yolla 165.000 akü satışı yapıldığı anlaşıldı.

Yiğit Akü Akıllı Akü Üretti ; Arge çalışmalarına verdiği önemle tanınan Yiğit Akü uzun uğraşlardan sonra teknoloji ile donattığı aküsünü "Prestige V3.0 Akıllı Akü" üretmeye başladı. Bluetoot teknolojiside kullanılan bu ürün size şarj durumu elektrik ve şarj sisteminiz hakkında anlık bilgileri aktarabiliyor.

Akü Hırsızları ; Balıkesir'de 3 kafadar araçlarına taktığı sahte plaka sayasinde çaldıkları akülerle birlikte yakalandılar. Üç ay araçtan çaldıkları belirlenen aküleri satamadan yakayı ele verdiler. Otomobillerine taktıkları plakanın bir traktöre ait olduğu belirlendi.

Start Stop Akü Fiyatları ; Start stop akü fiyatları ve genel bilgileri hakkında sitemizden bilgi alabilirsiniz. Yeni teknoloji ile üretilen araçların bir çoğu start stop olarak üretilmektedir. Bu araçlar standart starter akü modellerini kullanmamaktadır. İnci akü firması nano gold serilerini start stop olarak revize etmiş ve satışa sunmuştur. Varta akü üretimi bulunmatadır. Mutlu akü ise bu teknoloji üstünde çalışmalarını sürdürmektedir.

Akü Bakımı ; Akünüzün bakımı başta saf su kontrolü ile yapılır. Saf su kontrolü akü üzerinde şema ile gösterilir. Akü su seviye kontrol panelinde yeşil olarak gözüküyorsa bu saf su seviyesinin normal olduğu anlamına gelir. Fakat renk yeşilin dışında ise (Bu renk farklılıkları akü markalarına göre değişir) muhakkak su eklenmeli ve en yakın teknik servisten yardım istenmelidir.

60 Amper Akü Fiyatları ; 60 amper akü fiyatlarında mutlu akü ve inci akü fiyatlarında gözden kaçmaması gereken bir husus var. 60 amper akü fiyatları, hurda akünüzü iade ederseniz % 10 daha ucuza geliyor. Bu ekonomik krizde hafife alınmayacak bir avandaj. Biz sitemizde bu oranı % 15 olarak sabitledik.

Power Akü Fiyatı Değişmedi ; Birçok markanın aksine povver akü satış fiyatlarını arttırmadı güncel bir kaynaktan alınan habere göre 2010 6. aydan sonra yeni fiyat listesi planlacak.

Power Akü Kampanya ; 15 Mar'ta Kadar Yapılan Alışverişlerde, eski akü iade tutarını % 5 yüksellti.

İlk Yardım ; Aküde içerisinde bulunan asit çok tehlikelidir. Olası bir kaza anında elbisenize veya cildinize temas etmesi halinde derhal bol su ile yıkamalı şayet yakınınızda soda var derhal onunla yıkamalısınız. Gözlerinize temas ettiği taktirde körlüğe varan hasar verebilir. Derhal bol su ile tekrar ederek yıkayınız. En sürratli şekilde doktora başvurmalısınız. Akü taşıma esnasında oluşabilece kaza sonucu yaşayabileceğiniz kemik kırılması, çatlak ve ezilme gibi durumlarda ilk kural kesinlikle zarar gören bölgeyi hareket ettirmemektir. Hamileler akü ile temas etmekten kesinlikle kaçınmalıdır.

UcuzAku.com Kampanya ;Akü fiyatları sabit KARGO BİZDEN.

Mutlu Akü Fiyatları 2010 İndirim ; Mutlu akü fiyat listesini çıkardı. UcuzAku.com olarak 2010 fiyat farkını satış listemize yasıtmadık.

Akü Fiyatları Neden Bu Aylarda Pahalı ; En ucuz aküler yaza kaldı. Heryıl olduğu gibi bu yılda akülerde kış sezonu fiyat artışları yaşandı. Bunun sebebi, kış şartlarında akülerin daha kolay arızalanmsı ve şarj, marş dinamolarının da arızaları desteklediği tespit edilmiştir. Bu dönemlerde marş motoru ve şarj dinamolarının bakımları muhakkak yapılmalıdır. Akü fiyatları tavan fiyatları bulmuşken bu harcamayı yapmak istemiyorsanız, yapmanız gereken akünüzün arıza çıkarabilmesine neden olabilecek noksanlıkları gidermektir.

12 Volt Akü Fiyatları; 24 volt ve diğer volt akülere göre daha fazla kullanım alanına sahiptir. 12 volt akü fiyatı araştırırken dikkat etmeniz gereken en önemli kural piyasada tercih edilen akü markalarından biri tercih edilmelidir. (Mutlu Akü, Povver Akü, İnci Akü)