Mutlu Akü Varta Akü İnci Akü Bosch Akü Esan Akü Çelik Akü Eas Akü Povver Akü

 

 

 

İNCİ AKÜ GENEL BİLGİ VE FİYAT LİSTELERİ

Mutlu akü firmasının en güçlü rakibidir. Yerli sermaye olan inci akü fiyat listelerinde de göreceğiniz gibi mutlu ve power akü arasında fiyatlara sahiptir. Ana sayfada bulunan fiyat karşılaştırma listesinden net olarak fiyat aralıklarını görebilirsiniz. Kalitesi ve dayanıklılığı hiç şüphesizki bu iki rakibi arasında yer almasını sağlamaktadır. İnci akü güçlü rakiplerinin yanında varolabilmek için sürekli olarak kendisini yenilemekte ve teknolojiyi yakından takip etmektedir. Manisa ilimizde üretilen inci akü bir çok yenilikle karşımıza çıkmaktadır. Son dönem yatırımlarının başında nano teknolojisiyle ürettikleri nano gold markası karşımıza çıkmaktadır. Sitemizde inci akü hakkında birçok haberle yakında sizleri bilgilendireceğiz. İnci akü fiyatları, akü fiyatı ve satış fiyat listesi gibi sorularınızın bütün cevaplarını bu sitede bulabilirsiniz. Online Akü Satış ve Genel Bilgi İçin Lütfen İletişime Geçin.

İnci akü fiyatları geliştirdikleri teknoloji ile beraber günden güne değişmektedir. Dünya teknolojisini yakından takip eden inci akü gerek arge çalışmaları gerekse ekonomik krizi göz önünde bulundurarak, müşterilerine birbirinden farklı ve kaliteli ürünler sunmaktadır. Müşterilerine en ucuz akü fiyatı avantajını sunmak amacıyla çalışmalarına ara verden devam etmektedir.

 • KARA ARAÇLARI AKÜLERİMotorsiklet, Otomobil, Panelvan, Kamyonet, Midibüs, Minibüs, Otobüs, Tır, Ticari Araçlar, Traktör, Jenaratör, Forklift, vb.
 • DENİZ (MARİN) ARAÇLARI AKÜLERİ

  Motor, Yat, Tekne, Balıkçı Teknesi, Gulen, Gemi, Jenaratör, Ticari Deniz Araçları..

 •  

Akü Destek Hattı

Araca Göre Akü Seçimi

Akü Fiyatları ve Teslimat İle İlgili Bilgi ve Açıklama

Bilgi ve Teknik Destek : info@ucuzaku.com

ÖNEMLİ LÜTFEN OKUYUNUZ.

 • İadeli : Aracınızdan çıkan Hurda (Eski) akünüzün firmamıza iade edilmesi halinde geçerli satış fiyatlarıdır. Aynı amperde hurda akü iade edilmelidir. Markası önemli değildir.
 • Adrese Teslim (İstanbul) : İstanbul içi adrese teslim akü satışımız, Kartal'da bulunan firmamıza 10 Km. mesafedeki herhangi bir adrese teslim ve akü montajı dahil fiyatlarımızdır. 10 Km. dışındaki mesafeler için servis ücreti 5 - 10 TL. arasında değişmektedir. Teknik servis elemanlarımız adresinize teslim ettikleri akü veya akülerin montajını ve genel kontrollerini yaparlar. Problemsiz çalıştığını test ettikleri akü veya akülerin garanti belgeleri doldurarak aracınızı çalışır durumda teslim ederler.

 • Adrese Teslim (Tüm İller) : Türkiye'nin her iline kargo ile gönderilir. Yeni akü kargo bedeli ve hurda akünüzün iade kargo bedeli Silver serisinde satış fiyatlarına dahildir. Yeni akünüzün teslimatı sırasında veya daha sonra hurda akünüzü anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle firmamıza iade etmeniz gerekmektedir. Hurda akünüzün iadesi tarafımıza ulaştığı gün, yeni akünüzü alırken ödemiş olduğunuz kargo bedeli tarafınıza iade edilecektir. (Müşterilerimizin hurda aküleri iade etmediklerinden bu yönteme başvurulmuşutur.) İade şartlarına uyulmadığı taktirde (eksik veya hiç verilmeyen hurda akü veya aküler) ödemiş olduğunuz kargo bedeli tarafınıza ödenmeyecektir.

 • Teslimat : Sipariş edilen ürün bedelinin ödeme onayı görüldükten sonra sipariş geçerli sayılmaktadır. Akü teslimat süresi sipariş tarihinden (Saat : 17:00 ye kadar) itibaren 1 (bir) iş günüdür. Saat 17:00'ye kadar yapılan siparişler, aynı gün paketlenerek kargo şirketine teslim edilmektedir. Akü teslimatında kargo şirketinden kaynaklanan gecikmelerden şirketimiz sorumlu değildir. Kargo ile taşınan aküler garanti kapsamında taşınmaktadır.

 • Garanti : Satışa sunduğumuz ürünler 2 yıl garanti kapsamındadır. (Garanti Şartları Dahilinde - Bknz. Garanti Şartları)

 • Garanti Şartları : Ticari araçlarda standart akü kullanımı. Montaj hataları. Amper - Volt seçiminin doğru yapılmaması. Araçlara eklenen ve ekstra güç sarfiyatı sağlayan donanım kullanılması. Ürün ile size teslim edilen garanti belgesindeki garanti şartları geçerlidir.

 • Ödeme Şartları : Akü siparişlerinde ödeme yapılması halinde sipariş aktif sayılacaktır. Siparişe müteakip, banka havalesi veya kredi kartı ile ödeme yapılmalıdır. Anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına taksit imkanı bulunmaktadır. Diğer kredi kartları ile tek çekim sistemi ile alışveriş yapabilirsiniz.

 • Ürün Geri İade Şartları : Müşterilerimizin ürün geri iade hakkı firmamız tarafından yapılan yanlış ürün gönderimi ve ürünün hasarlı veya fabrika çıkış hataları halinde geçerlidir. Kargo şirketinden teslim alınırken ürün kontrol edilmelidir. Taşınma esnasında meydana gelen hasarlardan kargo firması sorumludur. Ürünlerimiz kargo firması garantisi kapsamında taşındığından tüm bu taşıma esnasında oluşabilecek hasarlardan kargo firması sorumludur. Bu sebepten kargounuzu teslim alırken ürün kontrolü yapılması mecburidir. Hasar kontrolü yapılmadan teslim alınan üründen firmamız sorumlu değildir. Adresinize gelen üründe herhangi bir hasar arıza tespit ettiğinizde ürünü aynı kargo firmasına iade etmelisiniz. Firmamıza bu sorun ile ilgili bilgi verdiğiniz taktirde aynı gün içinde yeni ürün çıkışınız yapılacaktır.