Akü Hakkında Çıkan En Son Haberler Akü Fiyatları ucuzaku.com

Haberler

Exide Akü Fiyatları - Helden Akü Fiyatları- Mutlu Akü Fiyatları- İnci Akü Fiyatları- Akü Fiyat Listesi 2017

Akü Fiyatları 2018

Tüm akü markalarına 2018 yılı şubat ayında %5 ile %9 arasında zam gelmiştir. Akü fiyatları 2018 yılı içinde tekrar farklılık gösterecektir. Akü alacakların bunu dikkate alması gerekmektedir. Yıl içinde akü fiyatlarına 3 ile 5 sefer zam gelmektedir.

Mutlu Akü Fiyatları 2010 İndirim

Mutlu akü fiyat listesini çıkardı. UcuzAku.com olarak 2010 fiyat farkını satış listemize yansıtmadık.

İnci Akü

İnci akü firması Türkiye’nin en prestijli firmalarından birisidir. 2010 yılı içerisinde yapmış olduğu atılımlarla, rakiplerinin başında olan Mutlu Akü firmasını ne kadar ciddiye aldığını göstermektedir. Her iki firmada 2012 yılı içerisinde jel akü üretmeyi amaçlamaktadır. Jel akü üretiminde deneme safhasında olan yerli firmalar arasındaki çekişmeyi kimin kazanacağı merak konusudur.

UcuzAku.com KAMPANYA

Akü fiyatları sabit, KARGO BİZDEN.

İlk Yardım

Aküde içerisinde bulunan asit çok tehlikelidir. Olası bir kaza anında elbisenize veya cildinize temas etmesi halinde derhal bol su ile yıkamalı şayet yakınınızda soda var derhal onunla yıkamalısınız. Gözlerinize temas ettiği taktirde körlüğe varan hasar verebilir. Derhal bol su ile tekrar ederek yıkayınız. En süratli şekilde doktora başvurmalısınız. Akü taşıma esnasında oluşabilecek kaza sonucu yaşayabileceğiniz kemik kırılması, çatlak ve ezilme gibi durumlarda ilk kural kesinlikle zarar gören bölgeyi hareket ettirmemektir. Hamileler akü ile temas etmekten kesinlikle kaçınmalıdır.

Povver Akü Kampanya

Povver Akü 15 Mart’a Kadar Yapılan Alışverişlerde, eski akü iade tutarını %5’e yükseltti.

Power Akü Fiyatı Değişmedi

Birçok markanın aksine Povver Akü satış fiyatlarını arttırmadı. Güncel bir kaynaktan alınan habere göre 2010 6. aydan sonra yeni fiyat listesi planlanacak.

Akü Fiyatları Neden Bu Aylarda Pahalı

En ucuz aküler yaza kaldı. Her yıl olduğu gibi bu yılda akülerde kış sezonu fiyat artışları yaşandı. Bunun sebebi, kış şartlarında akülerin daha kolay arızalanması ve şarj, marş dinamolarının da arızaları desteklediği tespit edilmiştir. Bu dönemlerde marş motoru ve şarj dinamolarının bakımları muhakkak yapılmalıdır. Akü fiyatları tavan fiyatları bulmuşken bu harcamayı yapmak istemiyorsanız, yapmanız gereken akünüzün arıza çıkarabilmesine neden olabilecek noksanlıkları gidermektir.

60 Amper Akü Fiyatları Kampanya

60 amper akü fiyatlarında mutlu akü ve inci akü fiyatlarında gözden kaçmaması gereken bir husus var. 60 amper akü fiyatları, hurda akünüzü iade ederseniz % 10 daha ucuza geliyor. Bu ekonomik krizde hafife alınmayacak bir avantaj. Biz sitemizde bu oranı % 15 olarak sabitledik.

Akü Bakımı

Akünüzün bakımı başta saf su kontrolü ile yapılır. Saf su kontrolü akü üzerinde şema ile gösterilir. Akü su seviye kontrol panelinde yeşil olarak gözüküyorsa bu saf su seviyesinin normal olduğu anlamına gelir. Fakat renk yeşilin dışında ise (Bu renk farklılıkları akü markalarına göre değişir) muhakkak su eklenmeli ve en yakın teknik servisten yardım istenmelidir.

Kategoriler

Popüler Yazılar

Povver Akü Kampanya

UcuzAku.com KAMPANYA